Yönetim Paneli
FP    Kayıt    İndir    Özellikler    Destek    Hakkımızda    İletişim

Hakkımızda

Ateş Yazılım, 2003 senesinde kurulmuştur. 190'dan fazla ülkede ve 45.000'den fazla internet cafede kullanılan HandyCafe Internet Cafe Yönetim programını geliştiren firmadır.

2008 Ağustos ayında diğer bir profesyonel ürünü olan ve tüm dünyada 30.000'den fazla internet cafede kullanılan HandyCafe Filtre yazılımını geliştirmiş olup bu yazılım TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) tarafından resmen onaylanmıştır.

2010 Temmuz ayında Turbo Internet yazılımını ürünleri arasına katmıştır. Ateş Yazılım, Turbo Internet yazılımı sayesinde yavaş yüklenen video, müzik ve dosya problemi büyük oranda ortadan kaldırmıştır. 100'ün üzerinde ülkede ve 80.000'den fazla bilgisayarda Turbo Internet yazılımı kullanılmaktadır.

2011 Temmuz ayında ise Filtre Programı ilk sürümünü çıkarmıştır. Filtre Programı Ev kullanıcıları, şirketler, okullar, askeriye, devlet kurumları vb. geliştirilmiş, son derece güçlü ve kolay bir yazılımdır. Ek bir server kurmanız veya kontrolleri yapmak için bilgisayarın başında olmanız gerekmez. Filtre Programı online yönetim paneli sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun bütün ayarları kolayca yapabilir, geçmişe yönelik site raporlarını görebilir ve bilgisayarlarınızı takip ederek kontrolünüz altında tutabilirsiniz.

Network ve Internet programcılığı profesyonellik alanımızdır. 2003 senesinden beri, tüm dünyada on binlerce işletme, kurum, askeriye, okul, şirket vb. Ateş Yazılım'ın geliştirdiği uygulamaları kullanmaktadırlar.

Ateş Yazılım, Türkiye'de kurulup, yurt dışına yazılım ihracaatı yapan en büyük firmalar arasındadır. Firmamız tarafından geliştirilen yazılımlar, kullanıcıların önerisi ve ihtiyaçları doğrultusunda güncellenmektedir.

Teşekkürler,

Ateş Yazılım, Bilgisayar & Internet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.
Uphill Towers A1 Bl. Kat:17 D:101 34758 Ataşehir / Istanbul - Türkiye

tel
+90 216 6884300 (pbx)
fax
+90 216 6884303

HandyCafe Global
HandyCafe Türkiye
Turbo Internet
Filtre Programı
Ofpof